Home

a confirma presăra gest tenisas siauliu arenoje pepene pop Joseph Banks

Lietuvos vyrų teniso rinktinė turi naują kapitoną - LRT

Birštonietis Lukas Smailys iškovojo trečią vietą U16 teniso turnyre  Šiauliuose. - Birštono sporto centras
Birštonietis Lukas Smailys iškovojo trečią vietą U16 teniso turnyre Šiauliuose. - Birštono sporto centras

Vilniuje bus statoma didžiausia šalyje teniso varžyboms skirta arena -  DELFI Miestai
Vilniuje bus statoma didžiausia šalyje teniso varžyboms skirta arena - DELFI Miestai

Deviso taurės turnyras Šiauliuose: daugiau nei 500 kamuoliukų ir pusė  kilometro stygų - DELFI Sportas
Deviso taurės turnyras Šiauliuose: daugiau nei 500 kamuoliukų ir pusė kilometro stygų - DELFI Sportas

Home - Šiaulių Arena

Mobilūs, surenkami teniso kortai - Eurosportas

Perspektyviausiems Lietuvos tenisininkams bus lengviau derinti sportą ir  mokslus | Sportas | 15min.lt
Perspektyviausiems Lietuvos tenisininkams bus lengviau derinti sportą ir mokslus | Sportas | 15min.lt

Struktūra ir kontaktai | Šiaulių teniso akademija

ŠIAULIAI - Sporto bazės

Senas parkas

Lietuvos teniso jaunimo čempionu tapo rinktinės trenerio dėmesį patraukęs  vilnietis - DELFI Sportas
Lietuvos teniso jaunimo čempionu tapo rinktinės trenerio dėmesį patraukęs vilnietis - DELFI Sportas

Šiaulių teniso mokyklos kortai

Lauko teniso treniruotė SEB Arenoje arba Delfi sporto centre Vilniuje -  DovanuSala.lt
Lauko teniso treniruotė SEB Arenoje arba Delfi sporto centre Vilniuje - DovanuSala.lt

Carlsberg“ teniso arena sužavėjo tenisininkus | Diena.lt

Paskelbtoje Lietuvos moterų teniso rinktinės sudėtyje – trys šiaulietės |  Šiaulių kraštas
Paskelbtoje Lietuvos moterų teniso rinktinės sudėtyje – trys šiaulietės | Šiaulių kraštas

Salė krepšiniui / lauko tenisui - Šiaulių Arena

Savaitgalį Šiauliuose pasibaigė dvylikamečių teniso turnyras „Šiauliai  Open” | DEUCE.lt
Savaitgalį Šiauliuose pasibaigė dvylikamečių teniso turnyras „Šiauliai Open” | DEUCE.lt