Home

presupusa Diverse simți simona halep meci azi rezultat pârâu revoluţie creștere

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

SIMONA HALEP - POLONA HERCOG 5-7, 7-6, 6-2 | THRILLER NIGHT! Meci maraton  pentru Simona Halep, care a luptat incredibil dupa un prim set pierdut |  Sport.ro
SIMONA HALEP - POLONA HERCOG 5-7, 7-6, 6-2 | THRILLER NIGHT! Meci maraton pentru Simona Halep, care a luptat incredibil dupa un prim set pierdut | Sport.ro

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open

Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme  medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews
Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews

Simona Halep: „Azi începe cel mai greu meci din viața mea!“

Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele  la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro
Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro

simona halep - G4Media.ro

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 6-2, 5-7, 3-6 la ROMA | Simona, doborata  de problemele fizice din setul 3! Ce dialog a avut cu antrenorul ei |  Sport.ro
SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 6-2, 5-7, 3-6 la ROMA | Simona, doborata de problemele fizice din setul 3! Ce dialog a avut cu antrenorul ei | Sport.ro

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Simona Halep, reacție de mare campioană, după ultimul meci de simplu al lui  Flipkens: "Azi nu e despre mine" - Eurosport
Simona Halep, reacție de mare campioană, după ultimul meci de simplu al lui Flipkens: "Azi nu e despre mine" - Eurosport

Simona Halep şi-a pregătit "armele" pentru procesul de la TAS! Trei  strategii prin care vrea să-şi reducă suspendarea - Antena Sport
Simona Halep şi-a pregătit "armele" pentru procesul de la TAS! Trei strategii prin care vrea să-şi reducă suspendarea - Antena Sport

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la  Praga, cu Polona Hercog: „Nu am terminat bine jocul de azi. Abia aştept să  intru din nou
Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la Praga, cu Polona Hercog: „Nu am terminat bine jocul de azi. Abia aştept să intru din nou

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS rezultat optimi Australian Open | DCNews

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

HALEP-HSIEH, meciul care a produs șocul la Wimbledon: Simona, eliminată |  Digi24
HALEP-HSIEH, meciul care a produs șocul la Wimbledon: Simona, eliminată | Digi24

LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE
LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE

Tenis: Simona Halep a depus apel la TAS împotriva suspendării pe patru ani  (oficial) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a depus apel la TAS împotriva suspendării pe patru ani (oficial) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Datorita voua am reusit sa lupt azi!" Prima reactie a Simonei Halep dupa  partida INFERNALA de la Indian Wells: "Sunt mandra ca am castigat in doua  seturi!" | Sport.ro
Datorita voua am reusit sa lupt azi!" Prima reactie a Simonei Halep dupa partida INFERNALA de la Indian Wells: "Sunt mandra ca am castigat in doua seturi!" | Sport.ro

Anunţul momentului pentru Simona Halep! Mesajul unei rivale pentru româncă.  A spus totul la Wimbledon - Sportbull
Anunţul momentului pentru Simona Halep! Mesajul unei rivale pentru româncă. A spus totul la Wimbledon - Sportbull

Simona Halep e în turul 2 la Madrid, după un meci excelent cu Zhang! Prima  victorie alături Mouratoglou - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Madrid, după un meci excelent cu Zhang! Prima victorie alături Mouratoglou - Eurosport