Grava râu bravură clasament bowling idm durere de cap Clasifica Seduce

Elcomex Cernavodă va lupta pentru titlul național la bowling

IDM Club Bucuresti: Biliard Bowling, Fitness Wellness, Piscina Olimpica

Federaţia română de bowling

Grecul Georgios Stefanidis a câștigat cea de-a noua ediție a Turneului  Internațional de Bowling din România - Sport Clasic
Grecul Georgios Stefanidis a câștigat cea de-a noua ediție a Turneului Internațional de Bowling din România - Sport Clasic

JUST BOWLING: Fotogalerie de la IDM OPEN

Idm Club Biliard Bowling - OPEN IDM - FEBRUARIE 2017 20.02-26.02.2017  Competiţia va fi organizată pe trei categorii: A, B şi C. La categoria A  vor fi toţi solicitanţii indiferent de vârsta,
Idm Club Biliard Bowling - OPEN IDM - FEBRUARIE 2017 20.02-26.02.2017 Competiţia va fi organizată pe trei categorii: A, B şi C. La categoria A vor fi toţi solicitanţii indiferent de vârsta,

Finalele Campionatelor Nationale de Bowling - Noutati - Asigurari - Totul  despre asigurari - Piata asigurarilor din Romania - 1asig.ro
Finalele Campionatelor Nationale de Bowling - Noutati - Asigurari - Totul despre asigurari - Piata asigurarilor din Romania - 1asig.ro

Popice - Cupa României - etapa a 2-a, Ploiesti - Sport Clasic

Turneu internaţional de bowling în România cu peste 140 de jucători  profesionişti la start
Turneu internaţional de bowling în România cu peste 140 de jucători profesionişti la start

Federatia Romana de Bowling - Home | Facebook

Idm Club Biliard Bowling | Bucharest

IDM Club Bucuresti: Live Streaming

IDM Club - Photos | Facebook

Mattias Wettenberg, Campionul Național La Bowling Al Suediei, A Câştigat  Cea De-a Opta Ediţie A Turneului Internațional De Bowling Din România |  Libertatea
Mattias Wettenberg, Campionul Național La Bowling Al Suediei, A Câştigat Cea De-a Opta Ediţie A Turneului Internațional De Bowling Din România | Libertatea