Home

blană Democraţie Recomanda 20 tenis sfânt Împrumuta Elevat

Simona Halep riscă să iasă din top 20 WTA » Cum stă în clasament după  eliminarea de la Indian Wells
Simona Halep riscă să iasă din top 20 WTA » Cum stă în clasament după eliminarea de la Indian Wells

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 |  Pagina 20
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 | Pagina 20

Roger Federer se retrage din tenis. A fost de 20 de ori campion de Grand  Slam – Capital
Roger Federer se retrage din tenis. A fost de 20 de ori campion de Grand Slam – Capital

TOP 20 BEST ATP Tennis Shots & Rallies: July 2022 - YouTube

Simona Halep a revenit în TOP 20 WTA

20 de ani de tenis, 20 de ani frumoși | Bună dimineața, București!

Simona Halep revine în Top 20 WTA după Indian Wells » Cum arată clasamentul  + Pe ce locuri sunt româncele
Simona Halep revine în Top 20 WTA după Indian Wells » Cum arată clasamentul + Pe ce locuri sunt româncele

Tenis: Iga Swiatek s-a detaşat în clasamentul WTA după titlul de la Roland  Garros; Halep, pe locul 20 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek s-a detaşat în clasamentul WTA după titlul de la Roland Garros; Halep, pe locul 20 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Roger Federer, de 20 de ori campion de Grand Slam, se retrage din tenis

Tenis: Clasamentul WTA - Nicio schimbare în top 20; Ana Bogdan a urcat pe  locul 75 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Clasamentul WTA - Nicio schimbare în top 20; Ana Bogdan a urcat pe locul 75 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Iga Swiatek a câștigat turneul de la Miami și devine, la 20 de ani, noul  lider WTA | Digi24
Iga Swiatek a câștigat turneul de la Miami și devine, la 20 de ani, noul lider WTA | Digi24

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Simona Halep, pe locul 20 WTA după Roland Garros! Begu a urcat 19 locuri

Ion Țiriac a dat verdictul! În ce condiții ar putea reintra Simona Halep în  top 20 WTA
Ion Țiriac a dat verdictul! În ce condiții ar putea reintra Simona Halep în top 20 WTA

Simona Halep nu se mai află în primele 20 de jucătoare WTA

Marius Copil nu mai este primul tenismen al României în clasamentul ATP.  Situația actualizată a româncelor în ierarhia WTA | Sport.ro
Marius Copil nu mai este primul tenismen al României în clasamentul ATP. Situația actualizată a româncelor în ierarhia WTA | Sport.ro

Simona Halep, în afara TOP 20 WTA după opt ani - HotNews.ro

Cele mai mari câştiguri din tenis – Top 20 - Treizecizero

Tenis: Clasament WTA - Nicio schimbare în top 20 | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Clasament WTA - Nicio schimbare în top 20 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Iga Swiatek, lider detaşat în clasamentul WTA; Simona Halep a  revenit în top 20 | replicaonline.ro
Tenis: Iga Swiatek, lider detaşat în clasamentul WTA; Simona Halep a revenit în top 20 | replicaonline.ro

Simona Halep și-a asigurat revenirea în Top 20 WTA. Locul pe care ajunge  dacă se impune la Indian Wells
Simona Halep și-a asigurat revenirea în Top 20 WTA. Locul pe care ajunge dacă se impune la Indian Wells

Pam Shriver nu are încredere în Emma Răducanu: „Nu a fost ceva natural. Ar  fi o surpriză să termine anul în top 20!”
Pam Shriver nu are încredere în Emma Răducanu: „Nu a fost ceva natural. Ar fi o surpriză să termine anul în top 20!”

Tenis: 20 de lucruri interesante pe care nu le știai